En

Atico Group
درباره‌ آتیکو

شرکت آتیکو (آرمان ساخت زرین) در سال ۱۳۷۶ با هدف ارائه خدمات فنی در زمینه ماشین ابزار CNC و اجرای پروژه‌های اتوماسیون صنعتی تأسیس گردید. در سال ۱۳۷۷ موفق به دریافت نمایندگی محصولات Fagor Automation اسپانیا شد و پس از آن فعالیت خود را بصورت تخصصی بر روی نصب این تجهیزات بر روی انواع ماشین ابزار CNC متمرکز ساخت.
شرکت فاگور از شرکتهای صاحب نام در زمــینه تولید انواع کنترلرهای CNC، ســـرو مــوتور و سرو درایو، خط کش و انکودر و نمایشگرهای دیجیتالی می‌باشد. آتیکو طی دو دهه بیش از ۵۰۰ عدد کنترلر و سایر تجهیزات Fagor را در مراکز صنعتی مختلفی از قبیل ماشین‌سازی تبریز، تراکتورسازی تبریز، هپکو اراک، قالبهای بزرگ صنعتی سایپا، قالبهای صنعتی ایران خودرو، هیدرولیک دقایق، پارس پنگان، شرکت فن‌آوری و تجهیزات سرچاهی (وتکو)، صنایع نظامی و ... نصب نموده است.
شرکت آتیکو پس از تجربیــاتی که در زمـینه تعمیـرات و نصـب و راه‌اندازی ماشینهای CNC بدسـت آورد، جهت توسعه کار در زمینه‌های جدید در ابتدای سال ۱۳۸۶ اقدام به تأسیس و راه‌اندازی یک واحـد کارگاهی نمود که در این واحد خدمات ماشینکاری CNC، طراحی قطعات و انجام مهندسی معکوس جهت ساخت قطعات جدید از روی مدل موجود ارائه می‌گردد و تاکنون قطعات مختلفی برای برخی صنایع از جمله خودروسازی، لوازم خانگی، نفت و گاز، بسته‌بندی، نظامی و صنایع غذایی ... ساخته است.
پس از راه‌اندازی کارگاه با توجه به ظرفیتهای موجود، فروش ماشین ابزار CNC تحت عنوان آرمان ماشین به مجموعه فعالیتهای شرکت اضافه شد. در این راستا پس از مذاکره با برخی از بهترین تولیدکنندگان ماشین ابزار CNC، این شرکت به عنوان نماینده رسمی فروش محصولات شرکتهای ZAYER، JUARISTI و GRUTZPE از کشور اسپانیا و شرکت PERFECT JET از کشور تایوان فعالیت خود را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ماشین ابزارهای مذکور تا به امروز ادامه داده ‌است.

دفتر مرکزی:
تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر (آپادانا)، شماره ۳۵، طبقه ۳
تلفن: ۸۸۵۰۳۵۴۶-۰۲۱
فکس: ۸۸۷۴۹۳۴۹-۰۲۱
کارگاه:
کیلومتر ۱۱ جاده قدیم کرج، سه راه شهریار، نرسیده به سعیدآباد، شهرک صنعتی گلگون، بلوار میلاد شمالی، نبش دوم غربی، پلاک ۱
تلفن: ۶۵۶۱۰۶۵۹-۰۲۱